Stacjonarny Dzień otwarty w Niepublicznym Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym Open Future International High School w Krakowie odbędzie się 16.03.2024, 10:00-13:00, w budynku szkoły – ul.Pawła z Krosna 10 (Ruczaj).
22 lut 2024
Dołącz do naszej społeczności szkolnej i otwórz się na nowy poziom edukacji!
Podczas wydarzenia będziesz miał/miała szanse spotkać specjalistów i nauczycieli w prestiżowym, wymagającym i znanym na całym świecie programie #DiplomaProgramme. Będziesz miał/ miała okazję wysłuchać i porozmawiać z naszymi uczniami.
Jako pierwsza szkoła w województwie Małopolskim posiadamy akredytację 3 programów International Baccalaureate: PYP, MYP i DP dla uczniów w wieku 3-19.
Przybliżymy Ci również unikalność autorskiej pracy przez doświadczenie i metodą projektu w klasach 1-2 w naszym Liceum, które są wynikiem przemyślanych i wypracowanych rozwiązań na bazie programów nauczania Middle Years Programme & Diploma Programme.
W tym wyjątkowym dniu docenimy tzw. edukację globalną i międzynarodową IB, które coraz odważniej w oparciu o wiedzę eksplorują tzw.edukację jakości i oferują nowe spojrzenie na czas spędzony w szkole i profil ucznia /absolwenta IB.
Każdy zarejestrowany Uczestnik / Uczestniczka otrzyma możliwość udziału w
wartościowym spotkaniu – bo nasza szkoła oparta jest na dobrych #RELACJACH.
Zapisy: info@openfuture.edu.pl
Fascynujący świat edukacji jakości w systemie IB czeka tuż tuż …… u bram Open Future International High School.
Embracing the love of the quality education. #together