Lokalizacja i dojazd

Szkoła położona jest w Krakowie, na Ruczaju, w dogodnym miejscu dla rodziców i uczniów, bo mieścimy się 3 km od obwodnicy i tylko 10 minut od ronda Grunwaldzkiego. Szybki dojazd z Krakowa zapewnia ulica Grota-Roweckiego. Dzięki bliskości obwodnicy można szybko do nas dojechać nawet z odległego końca miasta lub z miejscowości położonych wokół Krakowa – na przykład z Wieliczki czy Zabierzowa czas dojazdu to niecałe 20 minut.

W przyszłości planujemy uruchomić filie szkoły również w innych częściach Krakowa, zachęcamy więc do kontaktu, jeśli chcieliby Państwo, aby kolejna placówka Open Future powstała właśnie w Państwa dzielnicy.


Adres

ul. Kwiecista 25
30-389 Kraków

GPS: 50.008229, 19.892318


Dojazd samochodem z różnych stron Krakowa

Od ronda Matecznego przez Grota Roweckiego

Odległość – 7,2 km (10 minut)

Z matecznego jedź Wadowicką, z której skręć w prawo w Jana Brożka. Następnie cały czas prosto. Ulica w czasie jazdy zmieni nazwę na Stefana Grota-Roweckiego, Bobrzyńskiego, a następnie Karola Bunscha. Jedź do końca tej ulicy, kiedy zobaczysz nad drogą rury ciepłownicze, skręć w lewo w ulicę Babińskiego. Po przejechaniu około 800 metrów droga skręca dość ostro w lewo, na tym zakręcie jest też przystanek. Należy za nim skręcić w lewo w ulicę Kwiecistą. Szkoła mieści się w drugim budynku po prawej stronie.

Od Ronda Grunwaldzkiego przez Kobierzyńską

Odległość – 6,1 km (9 minut)

Jedź ulicą Kapelanka, przy „okrąglaku”, czyli banku PEKAO skręć w lewo. Przy hipermarkecie Tesco Kapelanka skręć w prawo w Kobierzyńską. Tą ulicą jedź do końca, następnie skręć w prawo w Babińskiego, a po 50 metrach przed przystankiem autobusowym w prawo w Kwiecistą. Szkoła mieści się w drugim budynku po prawej stronie.

Od Zakopiańskiej

Odległość – 2,6 km (4 minuty)

Jedź ulicą Zawiłą. Po minięciu skrzyżowania z ulicą Kobierzyńską skręć w prawo przed przystankiem autobusowym. Szkoła mieści się w drugim budynku po prawej stronie.

Od obwodnicy Krakowa

Odległość – 3,1 km (5 minut)

Zjedź zjazdem w Sidzinie na drogę numer 44 w kierunku Krakowa. Kiedy zobaczysz nad drogą rury ciepłownicze, skręć w prawo w ulicę Babińskiego. Po przejechaniu około 800 metrów droga skręca dość ostro w lewo, na tym zakręcie jest też przystanek. Za nim skręć w lewo w ulicę Kwiecistą. Szkoła mieści się po prawej w nowym budynku drugim z kolei.


Dojazd autobusem

Przystanek autobusowy KOBIERZYN znajduje się 130 m od szkoły.

Zatrzymują się tutaj następujące autobusy linii:
106 (Łagiewniki – Skotniki)
166 (Łagiewniki – Sidzina, Skotniki-szkoła)
201 (Borek Fałęcki – Skawina)
244 (Wieliczka – Czerwone Maki)

a także niektóre busy kursujące na trasie Kraków – Skawina.


Budynek

Od głównej drogi (ul. Babińskiego) szkoła jest oddalona 100 m, więc z jednej strony blisko, ale z drugiej strony w ogrodzie już nie słychać jej szumu. Przed budynkiem rodzice mają możliwość zaparkowania samochodów (20 miejsc parkingowych).


Dojazd na mapie