B
Blog Szkoły Podstawowej
28 lis 2023

Wycieczka do Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie👩‍🔧👨‍🔧🏭

Przemierzając stulecia mieliśmy okazję przenieść się do świata naukowców, by spróbować zrozumieć ich...

Czytaj całość

28 lis 2023

W związku z blokiem badawczym: „Wiedza o poprzednich pokoleniach, ma wpływ na to jak rozumiemy teraźniejszych” klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do skansenu w Wygiegiełzowie gdzie malowały drewniane ptaszki i wykonywały materiałowe laleczki 😌

...

Czytaj całość

28 lis 2023

W dniu dzisiejszym odbyła się Gala Laureatow w Grze Miejskiej „Śladami Niepodległości" – nasi uczniowie zdobyli zaszczytne miejsca: 7 amber – 2 miejsce 🏆 8 green – 3 miejsce🏆 W grze wzięło udział około 47 zespołów klasowych, ponad 950 uczniów🤯👏🏻 Organizatorom, STO dziękujemy gorąco za możliwość wspaniałego świętowania Dnia Niepodległosci 🤍❤️

...

Czytaj całość

28 lis 2023

Klasy 4 wzięły udział w warsztatach dotyczących cyber przemocy🙌🏼🚨. Spotkanie poprowadził funkcjonariusz Policji 👮🏽‍♂️🚓. Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej szkole oraz omówienie tak ważnego tematu!

...

Czytaj całość

28 lis 2023

„Umiłowanie mądrości” – tym właśnie jest filozofia 🤲🏼.

Z okazji Dnia Filozofii w naszej szkole została zorganizowany konkurs plastyczny zatytułowany: „Mądrość… a...

Czytaj całość

28 lis 2023

Z okazji Dnia Niepodległości w naszej szkole w budynku PYP odbył się konkurs recytatorski 🇵🇱🗣️. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom recytując wiersze o tematyce wojennej i nie tylko👌🏼

...

Czytaj całość

28 lis 2023

Uczniowie Open Future International School gotowi na Niepodległość 🤍❤️ W dniu wczorajszym nasi uczniowie wzięli udział w grze miejskiej "Śladami Niepodległości" oraz zatańczyli #polskitaniecnarodowy Polonez na Krakowskim Rynku

...

Czytaj całość

28 lis 2023

Auschwitz Memorial / Muzeum Auschwitz to miejsce, które powinien odwiedzić każdy człowiek, niezależnie od narodowości i pochodzenia 🤲🏼. W zeszłym tygodniu to historyczne miejsce odwiedzili uczniowie klas ósmych.

...

Czytaj całość

28 lis 2023

Klasy 5 uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Archeologiczne w Krakowie, gdzie wzięły udział w warsztatach dotyczących przepisywania hieroglifów 🧐 📜📜📜.

...

Czytaj całość