Open Eyes Economy Summit 2023
27 lis 2023
Open Eyes Economy Summit 2023 to niezwykle inspirujące wydarzenie naukowo-społeczne propagujące ekonomię wartości w różnych sferach życia.
✅Nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję na zapoznanie się z głównymi problemami współczesności dzięki wystąpieniom doświadczonych i ciekawych prelegentów.
🍬W pierwszym dniu kongresu bardzo inspirująca okazała się sesja o generatorach energii słonecznej dotycząca wpływu modelu społeczeństwa obywatelskiego na poziom aktywności społecznej ludzi i podejmowanych przez nich inicjatyw. W drugim dniu kongresu uczniowie mieli okazję uczestniczyć w panelu dyskusyjnym dotyczącym AI i społecznych skutków tego zjawiska.
🍬Prelegenci reprezentowali różne środowiska: począwszy od naukowego przez biznesowe, reprezentowane przez Google po organizację społeczne , których przedstawicielem była Prezes Zarządu Fundacji Panoptykon.
🍬Dzięki udziałowi w tym ekscytującym wydarzeniu wszyscy uczniowie poczuli jak blisko są na co dzień z problemami poruszanymi przez ekspertów.
Niech moc zmiany świata będzie z Wami!