Nasi uczniowie MYP 3, 4 i 5 przeżyli niezapomnianą wymianę z uczniami IB z Laar and Berg School w Laren. 🌍✈️
16 kw. 2024
Ta wzbogacająca podróż pozwoliła nam zanurzyć się w barwnej kulturze holenderskiej, tworząc wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze.
Od zwiedzania malowniczych ulic Amsterdamu po odkrywanie słynnych muzeów miasta – każda chwila była nową przygodą.
Nie tylko odwiedziliśmy to miejsce; żyliśmy jego tradycjami, kosztowaliśmy jego smaków i tańczyliśmy w jego rytmach.
Najważniejszym punktem naszej podróży były prawdziwe relacje, które zbudowaliśmy z holenderskimi uczniami, dzieląc się historiami, śmiechem i ucząc się od siebie nawzajem.
Ta podróż to nie tylko odkrywanie nowego kraju; to odkrywanie nowych perspektyw i budowanie mostów między kulturami. Wróciliśmy do domu z pełnymi sercami i poszerzonymi horyzontami, wdzięczni za wspomnienia i przyjaźnie, które zawarliśmy.