Przedszkole

Dwujęzyczna, międzynarodowa edukacja

Zapraszamy wszystkie maluchy do przedszkola Open Future! Zapewniamy wspaniałą atmosferę, ciekawe zajęcia, efektywną naukę języka angielskiego, przyjazny program edukacyjny rozwijający zainteresowania od najmłodszych lat .

W przedszkolu zajęcia prowadzone są metodą projektową w oparciu o międzynarodowy program Primary Years Programme IBO. W Open Future Twoje dziecko od najmłodszych lat będzie uczyć się tak, jak dzieci w najlepszych przedszkolach na świecie. Z każdym dniem będziesz obserwować, jak staje się mądrzejsze, odpowiedzialne i poznaje siebie i otoczenie.

Kameralna, międzynarodowa grupa

W naszym przedszkolu mamy grupę dostosowane do wieku dzieci. Są to dzieci zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Jak się będą między sobą porozumiewać?

Dzieci zawsze znajdują wspólny język w zabawie, a ponieważ język angielski jest równorzędnym językiem używanym przez nauczycieli i dzieci, bardzo szybko nabędą podstawowych umiejętności komunikacyjnych w tym języku. Tak właśnie dzieci uczą się w innych przedszkolach dwujęzycznych – przez cały dzień mają kontakt z językiem.

Dzięki temu Twoje dziecko idąc do szkoły będzie umiało porozumiewać się po angielsku, a poziom rozumienia języka będzie bardzo wysoki.

Zdrowe wyżywienie

Dzieci mają przez cały dzień zapewnione zbilansowane posiłki tak, aby co 3-4 godziny jadły pożywny posiłek, bo dla małych brzuszków to ważne. Posiłki są przygotowywane ze świeżych produktów, bez dodatku szkodliwych substancji. Dzięki temu Twoje dziecko będzie zdrowo rosło i będzie miało siłę i ochotę odkrywać świat.

Dobra oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkola.

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc zachęcamy do kontaktu z nami i odwiedzin Open Future International Preschool na Ruczaju.