­čÄŐ Wybory do Samorz─ůdu Uczniowskiego ­čÄŐ
4 pa┼║ 2023
To wielki zaszczyt przedstawi─ç Gabryel─Ö ÔÇô Przewodnicz─ůc─ů i Maksyma ÔÇô Wiceprzewodnicz─ůcego Samorz─ůdu Uczniowskiego Open Future w roku szkolnym 2023/2024, kt├│rzy zostali wybrani metod─ů najwi─Ökszej ilo┼Ťci g┼éos├│w.
­čŹÇTak trzyma─ç!
Nie mo┼╝emy si─Ö doczeka─ç Waszej aktywnej pracy dla dobra Open Future International High School!
­čĺíDlaczego wa┼╝ne jest przeprowadzenie wybor├│w w szkole?
ÔÇ×Prowadzenie wybor├│w w ca┼éej szkole daje uczniom mo┼╝liwo┼Ť─ç udzia┼éu w demokratycznym procesie wyboru przedstawicieli.
Wa┼╝ne jest, aby wybory by┼éy na prawdziwe stanowiska z realn─ů odpowiedzialno┼Ťci─ů.
Studenci musz─ů rozwin─ů─ç swoje rozumienie wieloaspektowych wybor├│w ÔÇô proceduralnych i wynik├│w wybor├│w oraz koncepcji i roli reprezentacji. ÔÇŁ ( https://education.aec.gov.au/democracy-rules )
­čÄÂPodzi─Ökowania dla uczennic klasy 2 LO: Hanny i Natalii, kt├│re zapewni┼éy wolny i sprawiedliwy wyb├│r oraz pomaga┼éy w sprawnym przebiegu wybor├│w w dniu dzisiejszym.